witaj w świecie sportu

wszystko tkwi w umyśle, siła, wola, motywacja

Siłownia / O nas

W kwietniu 2013 roku otworzyliśmy naszą pierwszą siłownię!
studio sportu siłownia siódemk.A - w Dąbrowie Górniczej zlokalizowana była przy Wybickiego 7a jednak sympatia Naszych klientów do Nas spowodowała że obiekt o powierzchni 300m2 zdecydowanie stał się za mały.
We wrześniu 2017 roku siłownia została przeniesiona na Kasprzaka 5 w Dąbrowie Górniczej.
Powstały większe szatnie, sauna fińska ale przede wszystkim większa sala ćwiczeń.
Klubowy klimat siłowni siódemk.A został zachowany, więc jeśli zależy ci na miłym spędzeniu czasu w gronie znajomych a przy okazji zrobisz trening poprawiający Twoją sylwetkę i dbający o zdrowie - już DZIŚ PRZYJDŹ ! TRENUJ ! CIESZ SIĘ ŻYCIEM !

czytaj więcej >>

Nasi Partnerzy

Cennik

Jednorazowe wejście na siłownię z sauną =  15 zł 

Wszystkie karnety są miesięczne (od daty do daty) bez umów :

Karnety na ilość wejść 4,8,12, – karnety miesięczne od daty do daty 

oraz NA STAR, OPEN i Open Ulgowy, Rodzinny 

Cena karnetów od 54zł do 117zł

Wejdziesz też na kartę MULTISPORT, multiactiv, multisport senior, FitProfit, OKSystem, 

W naszej ofercie znajdziesz też plany treningowe, diety, treningi personalne .

W momencie zakupu karnetu możesz mieć białko Olimp Sport Nutrition tańsze o 7 %

Sprzęt

W skład sali do ćwiczeń wchodzą maszyny izotoniczne, które pracują nad wzmocnieniem i rzeźbą ciała, urządzenia aerobowe poprawiają kondycję i ogólnorozwojową sprawność ruchową oraz mają na celu poprawić wydolność fizyczną naszego organizmu.

Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty dopuszczenia do użytkowania profesjonalnego.

W siłowni siódemk.A znajdują się maszyny HBP, HES i Marbo Sport jednofunkcyjne z obciążeniami stosu nawet do 350kg oraz urządzenia na wolny ciężar.
W skład urządzeń wchodzą między innymi biceps horyzontalny, triceps, urządzenie do podciągania, butterfly, wyciąg górny, wyciąg dolny, brama, suwnicę Smitha oraz wiele innych.

Oprócz urządzeń znajdują się :

Ławki poziome, ławka ujemna, dodatnie, ławka na barki, cztery ławeczki regulowane, ławki rzymskie, poręcze do podciągania i skłonów do mięśni brzucha, gryfy olimpijskim, zestawy obciążeń od 1,25kg do 25kg (razem 1,5 tony!), maszyny typu hamer na wolne ciężary, które dadzą Tobie niesamowity efekt treningu !

Siłownia nie może funkcjonować bez klatki do przysiadów oraz stanowiska do martwego ciągu, te oczywiście znajdują się i w Naszej siłowni.

Gryfy łamane, kratownicę, modlitewniki, gryfy proste, krótkie (wszystkie dostosowane do obciążeń olimpijskich) zestaw hantli ogumowanych od 2 kg do 50 kg firmy HES, oraz sztangielki stalowe od 1 kg do 10 kg to wszystko w Najfajniejszej siłowni siódemk.A

Jednak zanim chcielibyśmy skorzystać z urządzeń dźwiganiu większych bądź mniejszych ciężarów pamiętajmy o rozgrzewce, którą możemy wykonać na urządzeń cardio; bieżnie, orbitreki oraz AMT (połączenie steperu i orbitreku) są do Waszej dyspozycji. Skakanki, hul hop, piłki, ketle, skrzynia czy też wałki rolujące to dodatkowe akcesoria przeznaczone z myślą urozmaicenia Twojego treningu w studio sportu – siłownia siódemk.A

Zapraszamy na super trening w studio sportu – siłownia siódemk.A

Nasi Trenerzy

Damian Wygoda

Trener Personalny

Damian Wygoda - dyplomowany trener personalny - tytuł trenera otrzymał po uzyskaniu dobrych wyników z teoretycznego i praktycznego egzaminu w jednym z najlepszych centrów szkoleniowych - Bodyshaping Academy. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im.Jerzego Kukuczki w Katowicach na wydziale Fizjoterapia.
Pasjonat sportu i zdrowego stylu życia.
Damian brał udział na Debiutach we Wrocławiu oraz startował w Kielcach i Mysłowicach w konkurencji sylwetka plażowa mężczyzn.
Dodatkowo niezmiernie pochłania wiedzę na szkoleniach związanych z dietetyką oraz anatomią człowieka co sprawia że swoją wiedzę i umiejętności może przekazać właśnie Tobie.

Ivan Mykulanynets

Zawodnik Trójboju Siłowego

Ivan - to młody chłopak, który jeszcze jako nastolatek zaczął brać udział w zawodach trójboju siłowego. Studiuje w Dąbrowie Górniczej. Z siłownią siódemk.Ą jest powiązany do 2017 na początku jako klient dziś jako pracownik i dobry przyjaciel. Ivan prowadzi treningi w stylu klasycznym, stawia na siłę i technikę.
Aktywny zawodnik, który zdobywa kolejne puchary i medale podczas zawodów trójboju siłowym.

Klaudia Bochenek

trener personalny, instruktor fitness, instruktor fitness w ciąży i po porodzie

Absolwentka AWF w Katowicach. Klaudia Prowadzi zajęcia fitness oraz przeprowadza treningi personalne. Rozpiszę dietę, która w połączeniu z solidnymi ćwiczeniami wspomogą Twoją metamorfozę.
Prowadzi zajęcia dla kobiet w ciąży i po porodzie, zadba o twój kręgosłup, wzmocni plecy i pomoże redukuje tkankę tłuszczową.

Zuzia Nazarek

instruktorka Fitness, trener personalny,

Trenerka personalna, instruktorka fitness.
Zuzia studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach z siódemk.A współpracuje od 2015 roku

Zawody

Regulamin

Regulamin korzystania z usług siłowni siódemk.A

czytaj więcej >>

Kontakt

Godziny otwarcia

Pn - Pt : 6:00 - 22:00
Sobota: 8:00 - 20:00
Niedziela: 10:00 - 19:00
*święta: w różnych godzinach.

Adres

siłownia siódemk.A ul. Marcina Kasprzaka 5 41-303 Dąbrowa Górnicza