witaj w świecie sportu

Przyjdź ! Trenuj ! Ciesz się życiem !

Siłownia / O nas

Przewiewna i klimatyzowana sala, różnorodna strefa wolnych ciężarów i akcesoriów do ćwiczeń, urządzenia i maszyny, fińska sauna oraz klubowy klimat sprawia że siłownia siódemk.A w Dąbrowie Górniczej jest przyjazna dla każdej osoby dbającej o swoje zdrowie i dobre samopoczucie nie zależnie od stopnia zaawansowania.
Przyjdź ! Trenuj ! i ciesz się Życiem !

czytaj więcej >>

Nasi Partnerzy

Cennik

Nasz Cennik Znajdziesz w Zakładce Galeria.

 

Akceptujemy wejścia na karty : MULISPORT, multiakctv, multiSenior, Fit Profit i OK systems

Informujemy że w siłowni siódemk.A nie podpisujesz żadnych umów, wymagane jest wypełnienie  dokumentu Rodo. 

 

Sprzęt

W skład sali do ćwiczeń wchodzą maszyny izotoniczne, które pracują nad wzmocnieniem i rzeźbą ciała, urządzenia aerobowe poprawiają kondycję i ogólnorozwojową sprawność ruchową oraz mają na celu poprawić wydolność fizyczną naszego organizmu.

Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty dopuszczenia do użytkowania profesjonalnego.

W siłowni siódemk.A znajdują się maszyny HBP, HES i Marbo Sport jednofunkcyjne z obciążeniami stosu nawet do 350kg oraz urządzenia na wolny ciężar.
W skład urządzeń wchodzą między innymi biceps horyzontalny, triceps, urządzenie do podciągania, butterfly, wyciąg górny, wyciąg dolny, brama, suwnicę Smitha oraz wiele innych.

Dużą wagę postawiliśmy na strefę wolnych ciężarów :

Ławki poziome, ławka ujemna, dodatnie, ławka na barki, cztery ławeczki regulowane, ławki rzymskie, poręcze do podciągania i skłonów do mięśni brzucha, gryfy olimpijskim, zestawy obciążeń od 1,25kg do 25kg (razem 1,5 tony!), maszyny typu hamer na wolne ciężary, które dadzą Tobie niesamowity efekt treningu !

Siłownia nie może funkcjonować bez klatki do przysiadów oraz stanowiska do martwego ciągu, te oczywiście znajdują się i w Naszej siłowni.

Gryfy łamane, kratownicę, modlitewniki, gryfy proste, krótkie (wszystkie dostosowane do obciążeń olimpijskich) zestaw hantli ogumowanych od 2 kg do 50 kg firmy HES, oraz sztangielki stalowe od 1 kg do 10 kg to wszystko w Najfajniejszej siłowni siódemk.A

Jednak zanim chcielibyśmy skorzystać z urządzeń dźwiganiu większych bądź mniejszych ciężarów pamiętajmy o rozgrzewce, którą możemy wykonać na urządzeń cardio; bieżnie, schody,  AMT (połączenie steperu i orbitreku) są do Waszej dyspozycji. Skakanki, piłki, ketle, skrzynia czy też wałki rolujące to dodatkowe akcesoria przeznaczone z myślą urozmaicenia Twojego treningu w studio sportu – siłownia siódemk.A

Zapraszamy na  trening w studio sportu – siłownia siódemk.A

Nasi Trenerzy

Damian Wygoda

Trener Personalny

Damian Wygoda - dyplomowany trener personalny - tytuł trenera otrzymał po uzyskaniu dobrych wyników z teoretycznego i praktycznego egzaminu w jednym z najlepszych centrów szkoleniowych - Bodyshaping Academy. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im.Jerzego Kukuczki w Katowicach na wydziale Fizjoterapia.
Pasjonat sportu i zdrowego stylu życia.
Damian brał udział na Debiutach we Wrocławiu oraz startował w Kielcach i Mysłowicach w konkurencji sylwetka plażowa mężczyzn.
Dodatkowo niezmiernie pochłania wiedzę na szkoleniach związanych z dietetyką oraz anatomią człowieka co sprawia że swoją wiedzę i umiejętności może przekazać właśnie Tobie.

Ivan Mykulanynets

Trener Personalny Zawodnik Trójboju Siłowego

Ivan - to młody chłopak, z 7 letnim doświadczeniem zawodowym. Studiuje w Dąbrowie Górniczej. Z siłownią siódemk.Ą jest powiązany od 2017 na początku jako klient dziś jako pracownik i dobry przyjaciel. Ivan prowadzi treningi dla osób o różnym stopniu zaawansowania z różnymi celami , stawia na technikę i stabilnej progresji.
Aktywny zawodnik, który zdobywa kolejne puchary i medale podczas zawodów trójboju siłowym.
Zachęcamy do współpracy z Ivanem gdyż jego podopieczni szybko dochodzą do celu.

Klaudia Bochenek

trener personalny, instruktor fitness, instruktor fitness w ciąży i po porodzie

Absolwentka AWF w Katowicach. Klaudia Prowadzi zajęcia fitness oraz przeprowadza treningi personalne. Rozpiszę dietę, która w połączeniu z solidnymi ćwiczeniami wspomogą Twoją metamorfozę.
Prowadzi zajęcia dla kobiet w ciąży i po porodzie, zadba o twój kręgosłup, wzmocni plecy i pomoże redukuje tkankę tłuszczową.

Zawody

Regulamin

Regulamin korzystania z usług siłowni siódemk.A

czytaj więcej >>

Kontakt

Godziny otwarcia

Pn - Pt : 6:00 - 22:00
Sobota: 8:00 - 20:00
Niedziela: 10:00 - 19:00
*święta: jesteśmy otwarci !

Adres

siłownia siódemk.A ul. Marcina Kasprzaka 5 41-303 Dąbrowa Górnicza