witaj w świecie sportu

wszystko tkwi w umyśle, siła, wola, motywacja

Siłownia / O nas

W kwietniu 2013 roku powstała siłownia siódemk.A ! siłownia pasji, sportu, zamiłowania do
kulturystyki, smukłej sylwetki, dobrego samopoczucia i zdrowego stylu życia.
Siłownia siódemk.A to miejsce wspólnego zainteresowania i zintegrowania, w której będziesz się czuli pewnie i koleżeńsko a klubowa atmosfera zapewni Ci że pozbędziesz się kompleksów.
Od momentu otwarcia siódemk.A (siódme poty, siedem dni w tygodniu) cieszy się bardzo dobrą renoma i opinią klubowiczów. Dlatego już we wrześniu 2017 roku zmieniliśmy lokalizacje na większy pawilon. Dziś samemu możesz sprawdzić jak będziesz się czuł na Kasprzaka 5, w dawnej lokalizacji Wybickiego 7a prowadzimy zajęcia FITNESS siódemk.A

czytaj więcej >>

Nasi Partnerzy

Cennik

Jednorazowe wejście na siłownię z sauną =  15 zł 

Wszystkie karnety są miesięczne (od daty do daty) bez umów :

Na ilość wejść 4/8/12/

na start, ulgowy, normalny oraz rodzinny 

Cena karnetów od 52zł do 117zł

Przy kontynuacji zawsze taniej !

Jeśli chcesz z Nami zostać dłużej lub przyprowadzisz w jednakowym czasie kilka znajomych którzy wykupią u Nas karnet – negocjuj cenę ! 

W momencie zakupu karnetu możesz mieć białko Olimp Sport Nutrition tańsze o 7 %

Sprzęt

W skład sali do ćwiczeń wchodzą maszyny izotoniczne, które pracują nad wzmocnieniem i rzeźbą ciała, urządzenia aerobowe poprawiają kondycję i ogólnorozwojową sprawność ruchową oraz mają na celu poprawić wydolność fizyczną naszego organizmu.

 

Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty dopuszczenia do użytkowania profesjonalnego.

 

W siłowni siódemk.A znajdują się maszyny HBP, HES i Marbo Sport jednofunkcyjne z obciążeniami stosu nawet do 350kg oraz urządzenia na wolny ciężar.
W skład urządzeń wchodzą między innymi biceps horyzontalny, triceps, urządzenie do podciągania, butterfly, wyciąg górny, wyciąg dolny, brama, suwnicę Smitha oraz wiele innych.

 

 

Oprócz urządzeń znajdują się :

 

Ławki poziome, ławka ujemna, dodatnie, ławka na barki, cztery ławeczki regulowane, ławki rzymskie, poręcze do podciągania i skłonów do mięśni brzucha, gryfy olimpijskim, zestawy obciążeń od 1,25kg do 25kg (razem 1,5 tony!), maszyny typu hamer na wolne ciężary, które dadzą Tobie niesamowity efekt treningu !

 

Siłownia nie może funkcjonować bez klatki do przysiadów oraz stanowiska do martwego ciągu, te oczywiście znajdują się i w Naszej siłowni.

 

Gryfy łamane, kratownicę, modlitewniki, gryfy proste, krótkie (wszystkie dostosowane do obciążeń olimpijskich) zestaw hantli ogumowanych od 2 kg do 50 kg firmy HES, oraz sztangielki stalowe od 1 kg do 10 kg to wszystko w Najfajniejszej siłowni siódemk.A

 

Jednak zanim chcielibyśmy skorzystać z urządzeń dźwiganiu większych bądź mniejszych ciężarów pamiętajmy o rozgrzewce, którą możemy wykonać na urządzeń cardio; bieżnie, orbitreki oraz AMT (połączenie steperu i orbitreku) są do Waszej dyspozycji. Skakanki, hul hop, piłki, ketle, skrzynia czy też wałki rolujące to dodatkowe akcesoria przeznaczone z myślą urozmaicenia Twojego treningu w studio sportu – siłownia siódemk.A

 

Zatem zapraszamy na super trening w studio sportu – siłownia siódemk.A

Ps. dla Naszych klientów organizujemy zawody i loterie z nagrodami 🙂

Nasi Trenerzy

Damian Wygoda

Trener Personalny

Damian Wygoda - dyplomowany trener personalny - tytuł trenera otrzymał po uzyskaniu dobrych wyników z teoretycznego i praktycznego egzaminu w jednym z najlepszych centrów szkoleniowych - Bodyshaping Academy. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im.Jerzego Kukuczki w Katowicach na wydziale Fizjoterapia.
Pasjonat sportu i zdrowego stylu życia.
Damian brał udział na Debiutach we Wrocławiu oraz startował w Kielcach i Mysłowicach w konkurencji sylwetka plażowa mężczyzn.
Dodatkowo niezmiernie pochłania wiedzę na szkoleniach związanych z dietetyką oraz anatomią człowieka co sprawia że swoją wiedzę i umiejętności może przekazać właśnie Tobie.

Ivan Mykulanynets

Zawodnik Trójboju Siłowego

Ivan - to młody chłopak, który jeszcze jako nastolatek zaczął brać udział w zawodach trójboju siłowego. Studiuje w Dąbrowie Górniczej. Z siłownią siódemk.Ą jest powiązany do 2017 na początku jako klient dziś jako pracownik i dobry przyjaciel. Ivan prowadzi treningi w stylu klasycznym, stawia na siłę i technikę.
Aktywny zawodnik, który zdobywa kolejne puchary i medale podczas zawodów trójboju siłowym.

Klaudia Bochenek

trener personalny, instruktor fitness, instruktor fitness w ciąży i po porodzie

Absolwentka AWF w Katowicach. Klaudia Prowadzi zajęcia fitness oraz przeprowadza treningi personalne. Rozpiszę dietę, która w połączeniu z solidnymi ćwiczeniami wspomogą Twoją metamorfozę.
Prowadzi zajęcia dla kobiet w ciąży i po porodzie, zadba o twój kręgosłup, wzmocni plecy i pomoże redukuje tkankę tłuszczową.

Zuzia Nazarek

instruktorka Fitness, trener personalny,

Trenerka personalna, instruktorka fitness.
Zuzia studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach z siódemk.A współpracuje od 2015 roku

Bartłomiej Nawrot

trener personalny

Trener, masażysta, specjalista od spraw suplementacji diety. Bartłomiej Nawrot

Zawody

Zawody z Oponą – dystans 17.5m

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker

3 Urodziny siłowni siódemk.A

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker

 

 

I zawody siódemk.A – Armwrestling
II zawody siódemk.I – Wyciskanie sztangi
III – Wyciskanie na nogi – suwnica
IV – Podciąganie
V – klata – przelicznik Formuła Wilks’a
VI zawody siódemk.I – Odwrotne pompki
VII zawody siódemk.I – Barki
VII zawody siódemk.I – HULA HOP
IX zawody Skakanka
Nocne Treningi
X zawody siódemk.I – Modlitewnik
XI Trójbój siłowy z Olimp Sport Nutrition
XII zawody – Biceps horyzontalnie
XIII – WYCISKANIE FRANCUSKIE
XV zawody – przerzucanie opony
XVI – Wyciskanie na klate – Formula Wilks’a

Regulamin

Regulamin korzystania z usług siłowni siódemk.A

czytaj więcej >>

Kontakt

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 6:00 - 22:00
Sobota: 8:00 - 20:00
Niedziela: 10:00 - 19:00
*święta: 10:00 - 17:00
To twój czas na trening w siłowni!

Adres

siłownia siódemk.A ul. Marcina Kasprzaka 5 41-303 Dąbrowa Górnicza