WITAJ W ŚWIECIE SPORTU

WSZYSTKO TKWI W UMYŚLE, SIŁA, WOLA, MOTYWACJA.

Skontaktuj się z nami w celu zapisu na zajęcia

Rezerwacje /anulowanie rezerwacji.

-panel klienta (dla osób które wypełniły dokument RODO w studio siódemk.A)

-aplikacja gym up

-telefonicznie 515-741-660 

lub pisząc na silowniasiodemka@gmail.com

Klub na Wybickiego 7a Otwarty tylko w czasie zajęć

Recepcja i rezerwacje karnetów:

-zajęcia organizowane są przy minimum 6 osobach

-zapisy telefoniczne przyjmowane są w godzinach otwarcia siłowni siódemk.A

-odwołanie zajęć – do czterech  godzin przed zajęciami popołudniowymi i dzień wcześniej przed zajęciami porannymi

Anulowanie rezerwacji:

-do 4h przed zajęciami popołudniowymi

-dzień wcześniej przed zajęciami porannymi

REZERWACJE ONLINE

Zapisz się tu!

*Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w klubach siódemk.A, celem realizacji usługi rezerwacji zajęć i umowy pod postacią karnetów imiennych, związanych ze świadczeniem usług celem poprawy kondycji fizycznej, w ramach aktualnej oferty sprzedaży.

Siłownia / o nas

Fitness siódemk.A to klub idealny dla Ciebie !
U nas jest życie!
Dużo uśmiechu :)
i Satysfakcji z Życia
a pozytywna i klubowa energia powoduje że czujesz się Zjawiskowo!
zajęcia rozciągające, wzmacniające i modelujące Twoją sylwetkę !
Fitness siódemk.A to ćwiczenia radosnych treningów w połączeniu z siódmymi potami :)
Może być ciut ciężko ale z pośród dwóch dobrze wyposażonych sal do ćwiczeń zapewne znajdziesz coś dla Siebie .
Zapraszamy już dziś !
Studio FITNESS na Wybickiego 7a w Dąbrowie Górniczej otwarty jest tylko w czasie zajęć , jeśli dzwi były by zamknięte zapraszamy do siłowni siódemk.A na Kasprzaka 5 lub dzwoń na 515-741-660

czytaj więcej >>

Cennik

 

PROMOCJA od 8 do 12 zł (zamiast 18zł -cena podstawowa) to koszt Twojej godzinnej metamorfozy podczas zajęć fitness (płatność tylko gotówką )

Honorujemy też wejścia na karty multisport, multiaktiv, fit profit i ok System

             NASZE ZAJĘCIA  trwają 55/60 min 

Rodzaje zajęć fitness

Zdrowy Kręgosłup - Klaudia

Zajęcia mają charakter zarówno profilaktyczny jak i terapeutyczny w zakresie bólu pleców i skrzywień kręgosłupa. Sesje oparte są na ćwiczeniach rozluźniających, mobilizacyjnych, wzmacniających, koordynacyjnych i równoważnych (na bazie pilatesa i jogi). Odciążają kręgi wzmacniając głębokie partie mięśniowe pleców oraz likwidują przykurcze mięśni wydłużając i rozluźniając napięcia.

PUPOMANIA - Zuzia

PUPOMANIA- tutaj głównie ćwiczymy pośladki, uda ogólnie nogi. Zajęcia o charakterze pompująco-wzmacniającym dolne partie ciała.

Fit Lady - Zuzia

FIT LADY-mocny trening interwałowy mający na celu spalić jak najwięcej tkanki tłuszczowej i wzmocnić nasze ciało. 45 -45 sekund wykonujemy ćwiczenia, 15 sekund przerwy kiedy to truchtamy albo maszerujemy by nasze tętno cały czas ma być podniesione podniesione. Jest 5 serii ćwiczeń w każdej z serii są po 3 ćwiczenia.

Stretching - Angelika

to metoda napinania, rozluźniania i rozciągania mięśni. Są to zajęcia, których celem jest zwiększenie ruchomości stawów, poprawa elastyczności i zmniejszenie napięcia mięśni. Stretching jest niezbędnym dodatkiem do każdego intensywnego treningu.

BPU - brzuch, uda, pośladki - Klaudia

Są to zajęcia bombardujące problematyczne miejsca u kobiet, w których najczęściej odkłada się tkanka tłuszczowa. Charakteryzują się dużą liczbą powtórzeń i długimi seriami zapewniającymi zgrabny brzuch, uda i pośladki. Ćwiczenia wykonuje się w pozycjach wysokich i niskich na matach, koncentrują się one na dolnych partiach ciała - intensywnie modelują je, wyszczuplają, ujędrniają. W czasie zajęć wykorzystuje się wiele akcesoriów, nie towarzyszy im choreografia.

Turbo Spalanie - Klaudia

Łączy w sobie ćwiczenia wzmacniające całe twoje ciało z ćwiczeniami pozwalającymi na maksymalne spalanie tkanki tłuszczowej. Jest to intensywny trening który wymodeluje twoje ciało a jednocześnie pozwoli pozbyć się cellulitu i poprawi twoją wytrzymałość

DZIKI SZAŁ - Klaudia

Jest to trening stacyjny oparty na wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń przez określoną ilość powtórzeń. Każdy ćwiczący przez dany okres znajduje się w swojej stacji i wykonuje ćwiczenie a następnie zmienia stację. Rozwijane są wszystkie grupy mięśni, tempo spalania kalorii jest bardzo szybkie, zwiększa się również wytrzymałość całego organizmu. Trening obwodowy łączy w sobie ćwiczenia na redukcję tkanki tłuszczowej z ćwiczeniami wzmacniającymi wszystkie mięśnie ciała.

TABATA - Zuzia

to trening interwałowy który, w równomierny sposób angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. Dzięki temu "podkręca" metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia wykonywane 2 lub 3 razy w tygodniu w szybkim czasie pozwalają osiągnąć szczytową formę. Celem treningu jest poprawa zarówno wydolności anaerobowej (beztlenowej), jak i aerobowej (tlenowej), a co za tym idzie - zwiększenie wytrzymałości i wydolności organizmu. W związku z tym spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej jest "skutkiem ubocznym" intensywnych ćwiczeń.

PINK GYM

zajęcia organizowane dla klientów Fitnessu w siłowni siódemk.A ul.Kasprzaka 5
Trening siłowy - odbywa się raz/ dwa razy w niedzielę przed otwarciem siłowni dla pozostałych klientów. Zajęcia prowadzą trenerzy personalni siódemk.I

Nasi Trenerzy

Klaudia Bochenek

Instruktorka Fitness, Trener Personalny

Trenerka, Instruktorka, Wychowanka AWF, kobieta wesoła i wymagająca Klaudia idealnie czuje się w roli opiekunki na lekcjach z treningu siłowego oraz jako pozytywna instruktorka fitness

Angelika Bochenek

Instruktorka fitness

jedna z perełek ekipy instruktorów Naszej kadry, która poprowadzi Was do zabawy chorograficznej na zajęciach z twerku i Dance a po wszystkim wycisz wasz stan umysłu na stretchingu.

Zuzia Nazarek

Instruktor fitness, trener personalny

Drobna a zarazem ostra instruktorka, która nie daruje przetrwać waszym zbędnym kalorią

Damian Wygoda

trener personalny

Wyszkolony i profesjonalny trener współpracujący z siódemk.A od wielu lat

Ivan Mykulanynets

zawodnik sportów siłowych

Ivan pochodzi z Ukrainy, ze studiem sportu siódemk.A zaprzyjaźnił się bardzo szybko, Aktywnie bierze udział w zawodach siłowych, trenuje klasycznie nie zapominając o nowych trendach .

Regulamin

Regulamin korzystania z usług siłowni siódemk.A

czytaj więcej >>

Kontakt

Godziny otwarcia

fitness na Wybickiego 7a otwarty jest TYLKO w czasie zajęć !

Adres

Fitness siódemk.A ul. Wybickiego 7A 41-303 Dąbrowa Górnicza
Error: Embedded data could not be displayed.