WITAJ W ŚWIECIE SPORTU

WSZYSTKO TKWI W UMYŚLE, SIŁA, WOLA, MOTYWACJA.

Skontaktuj się z nami w celu zapisu na zajęcia

Rezerwacje /anulowanie rezerwacji.

-panel klienta (dla osób które wypełniły dokument RODO w siłowni lub fitnessie

-aplikacja gym up

-telefonicznie 515-741-660 

Więcej informacji w fitness i siłowni siódemk.A

Recepcja i rezerwacje karnetów:

-zajęcia organizowane są przy minimum 6 osobach

-zapisy telefoniczne przyjmowane są w godzinach otwarcia siłowni siódemk.A

-odwołanie zajęć – do trzech godzin przed zajęciami popołudniowymi/dzień wcześniej przed zajęciami porannymi/weekendowymi

Anulowanie rezerwacji:

-do 3h przed zajęciami popołudniowymi

-dzień wcześniej przed zajęciami weekendowymi/porannymi

-Brak anulowania rezerwacji traktowane jest jako uczestnictwo w zajęciach.

REZERWACJE ONLINE

Zapisz się tu!

*Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w klubach siódemk.A, celem realizacji usługi rezerwacji zajęć i umowy pod postacią karnetów imiennych, związanych ze świadczeniem usług celem poprawy kondycji fizycznej, w ramach aktualnej oferty sprzedaży.

Siłownia / o nas

Fitness siódemk.A to klub idealny dla Ciebie !
U nas jest życie!
Dużo uśmiechu :)
i Satysfakcji z Życia
a pozytywna i klubowa energia powoduje że czujesz się Zjawiskowo!
zajęcia rozciągające, wzmacniające i modelujące Twoją sylwetkę !
Fitness siódemk.A to ćwiczenia radosnych treningów w połączeniu z siódmymi potami :)
Może być ciut ciężko ale z pośród dwóch dobrze wyposażonych sal do ćwiczeń zapewne znajdziesz coś dla Siebie .
Zapraszamy już dziś !
Klub na Wybickiego 7a w Dąbrowie Górniczej otwarty jest tylko w czasie zajęć , jeśli dzwi były by zamknięte zapraszamy do siłowni siódemk.A na Kasprzaka 5 lub dzwoń na 515-741-660

czytaj więcej >>

Cennik

 

Na zajęcia fitness wejście jednorazowe = teraz tylko 9 zł (zamiast 18zł -cena podstawowa)

 

               Zajęcia trwają 55/60 min 

Rodzaje zajęć fitness

Zdrowy Kręgosłup - Klaudia

Zajęcia mają charakter zarówno profilaktyczny jak i terapeutyczny w zakresie bólu pleców i skrzywień kręgosłupa. Sesje oparte są na ćwiczeniach rozluźniających, mobilizacyjnych, wzmacniających, koordynacyjnych i równoważnych (na bazie pilatesa i jogi). Odciążają kręgi wzmacniając głębokie partie mięśniowe pleców oraz likwidują przykurcze mięśni wydłużając i rozluźniając napięcia.

PUPOMANIA - Zuzia

PUPOMANIA- tutaj głównie ćwiczymy pośladki, uda ogólnie nogi. Zajęcia o charakterze pompująco-wzmacniającym dolne partie ciała.

Fit Lady - Zuzia

FIT LADY-mocny trening interwałowy mający na celu spalić jak najwięcej tkanki tłuszczowej i wzmocnić nasze ciało. 45 -45 sekund wykonujemy ćwiczenia, 15 sekund przerwy kiedy to truchtamy albo maszerujemy by nasze tętno cały czas ma być podniesione podniesione. Jest 5 serii ćwiczeń w każdej z serii są po 3 ćwiczenia.

Metamorfoza - ZUZIA

Trening typowo wzmacniająco-ujędrniający Nasze ciało zaangażowana jest każda partia mięśniowa i tu będzie różnie - stacje na całe ciała albo 5 serii po 3 ćwiczenia (każde ćwiczenie będzie około minuty i 15 sekund przerwy) każda seria będzie poświęcona danej partii mięśniowej także będzie nogi pośladki uda, biceps triceps klatka i brzuch - na tych zajęciach skupiamy się nad wzmocnieniem całego ale to całego ciała.

Stretching - Angelika

to metoda napinania, rozluźniania i rozciągania mięśni. Są to zajęcia, których celem jest zwiększenie ruchomości stawów, poprawa elastyczności i zmniejszenie napięcia mięśni. Stretching jest niezbędnym dodatkiem do każdego intensywnego treningu.

BPU - brzuch, uda, pośladki - Klaudia

Są to zajęcia bombardujące problematyczne miejsca u kobiet, w których najczęściej odkłada się tkanka tłuszczowa. Charakteryzują się dużą liczbą powtórzeń i długimi seriami zapewniającymi zgrabny brzuch, uda i pośladki. Ćwiczenia wykonuje się w pozycjach wysokich i niskich na matach, koncentrują się one na dolnych partiach ciała - intensywnie modelują je, wyszczuplają, ujędrniają. W czasie zajęć wykorzystuje się wiele akcesoriów, nie towarzyszy im choreografia.

Turbo Spalanie - Klaudia

Łączy w sobie ćwiczenia wzmacniające całe twoje ciało z ćwiczeniami pozwalającymi na maksymalne spalanie tkanki tłuszczowej. Jest to intensywny trening który wymodeluje twoje ciało a jednocześnie pozwoli pozbyć się cellulitu i poprawi twoją wytrzymałość

DZIKI SZAŁ - Klaudia

Jest to trening stacyjny oparty na wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń przez określoną ilość powtórzeń. Każdy ćwiczący przez dany okres znajduje się w swojej stacji i wykonuje ćwiczenie a następnie zmienia stację. Rozwijane są wszystkie grupy mięśni, tempo spalania kalorii jest bardzo szybkie, zwiększa się również wytrzymałość całego organizmu. Trening obwodowy łączy w sobie ćwiczenia na redukcję tkanki tłuszczowej z ćwiczeniami wzmacniającymi wszystkie mięśnie ciała.

TABATA - Zuzia

to trening interwałowy który, w równomierny sposób angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. Dzięki temu "podkręca" metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia wykonywane 2 lub 3 razy w tygodniu w szybkim czasie pozwalają osiągnąć szczytową formę. Celem treningu jest poprawa zarówno wydolności anaerobowej (beztlenowej), jak i aerobowej (tlenowej), a co za tym idzie - zwiększenie wytrzymałości i wydolności organizmu. W związku z tym spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej jest "skutkiem ubocznym" intensywnych ćwiczeń.

PINK GYM

zajęcia organizowane dla klientów Fitnessu w siłowni siódemk.A ul.Kasprzaka 5
Trening siłowy - odbywa się raz/ dwa razy w niedzielę przed otwarciem siłowni dla pozostałych klientów. Zajęcia prowadzą trenerzy personalni siódemk.I

Przysiady - Grzegorz

Zajęcia mające na celu ujędrnieniu skóry i wykształtowaniu mięśni pośladków, dwugłowych i czworogłowych ud, łydek . Czyli dużo przysiadów w różnej formie.

BODY SHAPE

Body shape zajęcia, których celem jest delikatne wyrzeźbienie całej sylwetki tak by była ona proporcjonalna. Podczas zajęć wykonywane będą ćwiczenia z oporem własnego ciała jak i z dodatkowym obciążeniem w postaci np. hantli oraz gum. Dodatkową zaletą zajęć będzie ich aerobowy charakter, który pozwoli na spalenie tkanki tłuszczowej, która pozwoli uwiecznić zarys ładnie umięśnionej sylwetki. Zajęcia będą zakończone dokładnym Stretchingiem całego ciała by zniwelować duże napięcia mięśniowe oraz dodatkowo wysmuklic włókna mięśniowe.

Nasi Trenerzy

Klaudia Bochenek

Instruktorka Fitness, Trener Personalny

Trenerka, Instruktorka, Wychowanka AWF, kobieta wesoła i wymagająca Klaudia idealnie czuje się w roli opiekunki na lekcjach z treningu siłowego oraz jako pozytywna instruktorka fitness

Angelika Bochenek

Instruktorka fitness

jedna z perełek ekipy instruktorów Naszej kadry, która poprowadzi Was do zabawy chorograficznej na zajęciach z twerku i Dance a po wszystkim wycisz wasz stan umysłu na stretchingu.

Ania Ziółkowska

Instruktorka Fitness

instruktorka fitness, ratownik wodny, Instruktor Aqua aerobic, marzycielka i bojowniczka to kobieta która zapędzi Was do działania i relaksu w salach ćwiczeń siłowni siódemk.A

Magdalena Smolarek

Instruktor Zumby

Zjawiskowa i uśmiechnięta instruktorka Zumby, którą znacie nie tylko z maratonów Zumby

Zuzia Nazarek

Instruktor fitness, trener personalny

Drobna a zarazem ostra instruktorka, która nie daruje przetrwać waszym zbędnym kalorią

Grzegorz Korniluk

przodownik pracy

Dzięki Wam mam okazje samemu poćwiczyć - Dziękuję i zapraszam na zajęcia Fit Workout, Przysiady i PINK GYM

Damian Wygoda

trener personalny

Wyszkolony i profesjonalny trener współpracujący z siódemk.A od wielu lat

Ivan Mykulanynets

zawodnik sportów siłowych

Ivan pochodzi z Ukrainy, ze studiem sportu siódemk.A zaprzyjaźnił się bardzo szybko, Aktywnie bierze udział w zawodach siłowych, trenuje klasycznie nie zapominając o nowych trendach .

Bartłomiej Nawrot

trener personalny

Trener z zamiłowaniem do osiągnięcia wybranych celów. Doświadczony i wykwalifikowany trener personalny.

Regulamin

Regulamin korzystania z usług siłowni siódemk.A

czytaj więcej >>

Kontakt

Godziny otwarcia

fitness na Wybickiego 7a otwarty jest TYLKO w czasie zajęć !

Adres

Fitness siódemk.A ul. Wybickiego 7A 41-303 Dąbrowa Górnicza
Error: Embedded data could not be displayed.