WITAJ W ŚWIECIE SPORTU

WSZYSTKO TKWI W UMYŚLE, SIŁA, WOLA, MOTYWACJA.

Skontaktuj się z nami w celu zapisu na zajęcia

Rezerwacje /anulowanie rezerwacji.

-panel klienta

-aplikacja gym up

-telefonicznie 515-741-660 / 608-104-211

Więcej informacji w fitness i siłowni siódemk.A

Recepcja i rezerwacje karnetów:

-zajęcia organizowane są przy minimum 4 osobach

-zapisy telefoniczne przyjmowane są w godzinach otwarcia siłowni siódemk.A

-odwołanie zajęć – do trzech godzin przed zajęciami popołudniowymi/dzień wcześniej przed zajęciami porannymi/weekendowymi

Anulowanie rezerwacji:

-do 3h przed zajęciami popołudniowymi

-dzień wcześniej przed zajęciami weekendowymi/porannymi

-Brak anulowania rezerwacji traktowane jest jako uczestnictwo w zajęciach.

REZERWACJE ONLINE

Zapisz się tu!

*Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w klubach siódemk.A, celem realizacji usługi rezerwacji zajęć i umowy pod postacią karnetów imiennych, związanych ze świadczeniem usług celem poprawy kondycji fizycznej, w ramach aktualnej oferty sprzedaży.

Siłownia / o nas

Studio sportu FITNESS siódemk.A powstała na początku 2018 roku,
w miejscu siłowni siódemk.A która mieściła się od 2013 w pawilonie na ul. Wybieckiego 7a.
Dziś siłownia znajduję się 400m dalej bo na ul. KASPRZAKA 5, w której znajdziecie też saunę.
Postanowiliśmy że dawną siłownie zaadaptujemy na zajęcia Fitness siódemk.A i to się udało.
Powstały dwie sale fitness oczywiście z wentylacją i klimatyzacja a Nasz
Klubowy klimat siłowni przeniósł się na zajęcia fitness, w której pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów możecie BAWIĆ SIĘ, modelować swoją sylwetkę i CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM.
To TWÓJ Czas !
Przypominamy że studio fitness siódemk.A - otwarte jest w czasie zajęć
siłownia siódemk.A : pn-pt 6:00-22:00, sobota 8:00-20:00, niedziela 10:00-19:00 w święta 10:00-17:00

czytaj więcej >>

Cennik

Zapraszamy do korzystania z Naszych usług i życzymy Wam udanego treningu!!
Już teraz Przyjdź! TRENUJ ! i CIESZ SIĘ ŻYCIEM

Rodzaje zajęć fitness

Zdrowy Kręgosłup - Klaudia

Zajęcia mają charakter zarówno profilaktyczny jak i terapeutyczny w zakresie bólu pleców i skrzywień kręgosłupa. Sesje oparte są na ćwiczeniach rozluźniających, mobilizacyjnych, wzmacniających, koordynacyjnych i równoważnych (na bazie pilatesa i jogi). Odciążają kręgi wzmacniając głębokie partie mięśniowe pleców oraz likwidują przykurcze mięśni wydłużając i rozluźniając napięcia.

PUPOMANIA - Zuzia

PUPOMANIA- tutaj głównie ćwiczymy pośladki, uda ogólnie nogi. Zajęcia o charakterze pompująco-wzmacniającym dolne partie ciała.

Fit Lady - Zuzia

FIT LADY-mocny trening interwałowy mający na celu spalić jak najwięcej tkanki tłuszczowej i wzmocnić nasze ciało. 45 -45 sekund wykonujemy ćwiczenia, 15 sekund przerwy kiedy to truchtamy albo maszerujemy by nasze tętno cały czas ma być podniesione podniesione. Jest 5 serii ćwiczeń w każdej z serii są po 3 ćwiczenia.

Metamorfoza - ZUZIA

Trening typowo wzmacniająco-ujędrniający Nasze ciało zaangażowana jest każda partia mięśniowa i tu będzie różnie - stacje na całe ciała albo 5 serii po 3 ćwiczenia (każde ćwiczenie będzie około minuty i 15 sekund przerwy) każda seria będzie poświęcona danej partii mięśniowej także będzie nogi pośladki uda, biceps triceps klatka i brzuch - na tych zajęciach skupiamy się nad wzmocnieniem całego ale to całego ciała.

Stretching - Angelika

to metoda napinania, rozluźniania i rozciągania mięśni. Są to zajęcia, których celem jest zwiększenie ruchomości stawów, poprawa elastyczności i zmniejszenie napięcia mięśni. Stretching jest niezbędnym dodatkiem do każdego intensywnego treningu.

Twerk - Angelika

to zajęcia oparte na bujających ruchach górnych i dolnych partii bioder, powodujących ich „bujanie” i „trzęsienie”. Na Twerku poczujesz rytm swojego ciała bez czyjegoś podglądania.

BPU - brzuch, uda, pośladki - Klaudia

Są to zajęcia bombardujące problematyczne miejsca u kobiet, w których najczęściej odkłada się tkanka tłuszczowa. Charakteryzują się dużą liczbą powtórzeń i długimi seriami zapewniającymi zgrabny brzuch, uda i pośladki. Ćwiczenia wykonuje się w pozycjach wysokich i niskich na matach, koncentrują się one na dolnych partiach ciała - intensywnie modelują je, wyszczuplają, ujędrniają. W czasie zajęć wykorzystuje się wiele akcesoriów, nie towarzyszy im choreografia.

Turbo Spalanie - Klaudia

Łączy w sobie ćwiczenia wzmacniające całe twoje ciało z ćwiczeniami pozwalającymi na maksymalne spalanie tkanki tłuszczowej. Jest to intensywny trening który wymodeluje twoje ciało a jednocześnie pozwoli pozbyć się cellulitu i poprawi twoją wytrzymałość

DZIKI SZAŁ - Klaudia

Jest to trening stacyjny oparty na wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń przez określoną ilość powtórzeń. Każdy ćwiczący przez dany okres znajduje się w swojej stacji i wykonuje ćwiczenie a następnie zmienia stację. Rozwijane są wszystkie grupy mięśni, tempo spalania kalorii jest bardzo szybkie, zwiększa się również wytrzymałość całego organizmu. Trening obwodowy łączy w sobie ćwiczenia na redukcję tkanki tłuszczowej z ćwiczeniami wzmacniającymi wszystkie mięśnie ciała.

TABATA - Zuzia

to trening interwałowy który, w równomierny sposób angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. Dzięki temu "podkręca" metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia wykonywane 2 lub 3 razy w tygodniu w szybkim czasie pozwalają osiągnąć szczytową formę. Celem treningu jest poprawa zarówno wydolności anaerobowej (beztlenowej), jak i aerobowej (tlenowej), a co za tym idzie - zwiększenie wytrzymałości i wydolności organizmu. W związku z tym spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej jest "skutkiem ubocznym" intensywnych ćwiczeń.

Fitness step - Ania

Zajęcia prowadzone w starym stylu przy użyciu stepów lub piłek szwajcarskich.

PINK GYM

zajęcia organizowane dla klientów Fitnessu w siłowni siódemk.A ul.Kasprzaka 5
Trening siłowy - odbywa się raz/ dwa razy w niedzielę przed otwarciem siłowni dla pozostałych klientów. Zajęcia prowadzą trenerzy personalni siódemk.I

Przysiady - Grzegorz

Zajęcia mające na celu ujędrnieniu skóry i wykształtowaniu mięśni pośladków, dwugłowych i czworogłowych ud, łydek . Czyli dużo przysiadów w różnej formie.

Nasi Trenerzy

Klaudia Bochenek

Instruktorka Fitness, Trener Personalny

Trenerka, Instruktorka, Wychowanka AWF, kobieta wesoła i wymagająca Klaudia idealnie czuje się w roli opiekunki na lekcjach z treningu siłowego oraz jako pozytywna instruktorka fitness

Angelika Bochenek

Instruktorka fitness

jedna z perełek ekipy instruktorów Naszej kadry, która poprowadzi Was do zabawy chorograficznej na zajęciach z twerku i Dance a po wszystkim wycisz wasz stan umysłu na stretchingu.

Ania Ziółkowska

Instruktorka Fitness

instruktorka fitness, ratownik wodny, Instruktor Aqua aerobic, marzycielka i bojowniczka to kobieta która zapędzi Was do działania i relaksu w salach ćwiczeń siłowni siódemk.A

Magdalena Smolarek

Instruktor Zumby

Zjawiskowa i uśmiechnięta instruktorka Zumby, którą znacie nie tylko z maratonów Zumby

Zuzia Nazarek

Instruktor fitness, trener personalny

Drobna a zarazem ostra instruktorka, która nie daruje przetrwać waszym zbędnym kalorią

Regulamin

Regulamin korzystania z usług siłowni siódemk.A

czytaj więcej >>

Kontakt

Godziny otwarcia

Jesteśmy otwarci w czasie zajęć Fitness siódemk.A - ul. Wybickiego 7a rano i popołudniu
W razie pytań dzwoń do siłowni siódemk.A

Adres

Fitness siódemk.A ul. Wybickiego 7A 41-303 Dąbrowa Górnicza
Error: Embedded data could not be displayed.